Kontakt

Kui sul on küsimusi, või soove siis kirjuta või helista, vastame kiirelt!

Kontaktinfo
Ettevõtteinfo
Sotsiaalmeedia

Lahtiolekuajad

Esmaspäev – Neljapäev

KKK

Tulenevalt seadusest on sul võimalus meile tasuta tagastada meie käest ostetud vana elektroonikaseade või uue seadme ostmisel, sarnaste omadustega ja kasutusalaga kasutuseta jäänud elektroonikaseade.

Sul on õigus veebipoest tellitud kaup tagastada 14 päeva jooksul pärast tellitud kauba kättesaamist. Toode peab olema originaalpakendis ning samasuguses kompleksuses nagu ostjale väljastamise hetkel. Kauba tagastamiseks on vajalik täita tagastamise vorm. Täpsema info ja tagastamise vormi leiad SIIT.

Juhul, kui oled transpordi viisiks valinud kaubale ise järele tulemisele, ootame Sind aadressil Välja 1, Soinaste.

Agri Partner maksab viivitamatult Ostjale tagasi kõik saadud maksed hiljemalt 14 päeva jooksul tagastusvormi saamisest. Küll aga on veebipoel õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kauba tagastamisega seotud kulud tasub Ostja välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on näiteks vale või vigane toode.

Laos olevatele tellitud toodetele kehtib Eesti piires tarneaeg reeglina 1-3 tööpäeva. Kui tellitud kaupa mingil põhjusel laos ei ole, teavitame Sind eeldatavast tarneajast. Täpne tarneaja info on iga toote juures eraldi välja toodud.

Ostukorv
Scroll to Top